Slide 1 Slide 3 Slide 4

Nasze atuty

Dlaczego LingArt?

Doświadczenie 
LingArt jest szkołą języków obcych, która powstała w wyniku wielkiej pasji do języka angielskiego jak również wieloletnich doświadczeń w nauczaniu nabytych w Polsce jak również za granicą.

Komunikatywność 
Nauka języka to nie tylko wykazanie dobrej znajomości struktur gramatycznych i słówek ale przede wszystkim umiejętność komunikatywnego przekazywania informacji. Dlatego słuchacze już od pierwszych zajęć wykonują zadania zbliżone do zadań jakie stawia przed nim codzienność. Jak wiadomo język nie jest zjawiskiem stałym. Zmienia się z pokolenia na pokolenie. Właśnie dlatego szkoła nastawia się nie tylko na naukę podręcznikowych zwrotów ale również na naukę słówek oraz zwrotów kolokwialnych, używanych w codziennych sytuacjach.

Skuteczność
LingArt jest szkołą kameralną nastawioną na indywidualne podejście do każdego słuchacza. Uczymy w niewielkich grupach na wszystkich poziomach zaawansowania aby maksymalizować czas interakcji z każdym słuchaczem. Prowadzimy również zajęcia indywidualne. Cenimy czas naszych słuchaczy, dlatego jednostka lekcyjna trwa 60 minut.

Postępowość
W szkole wykorzystujemy najnowsze technologie oraz metody nauczania. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, takie jak tablice interaktywne, rzutnik multimedialny, zestawy do szybkich testów oraz podręczniki z płytami CD (tzw. e-book) z których słuchacze mogą korzystać w domu. Do dyspozycji słuchaczy jest również biblioteczka językowa oraz videoteka.

Oszczędność
Aby wydłużyć czas interakcji lektora ze słuchaczami wydłużamy czas zajęć do 55 minut. Tym samym proponujemy niższą cenę za dłuższy czas.