Slide 1 Slide 3 Slide 4

Lektorzy

Kasia
lektor, tłumacz, dyplomowany filolog języka angielskiego. Absolwentka studiów magisterskich szkockiego uniwersytetu (Univeristy of Aberdeen) na wydziale literatury brytyjskiej/amerykańskiej i lingwistyki (English Literature and Linguistics), absolwentka studiów magisterskich Akademii Techniczno Humanistycznej (University of Bielsko) na kierunku: translacja angielsko - polsko - rosyjska oraz absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Cieszynie  na kierunku: metodyka nauczania języka angielskiego oraz filologia angielska. Wielokrotna uczestniczka warsztatów metodycznych. Pilot wycieczek oraz opiekun kolonijny.
 
„Język angielski to nie tylko moja praca ale również pasja, hobby którym zajmuję się na co dzień. Na zajęciach przede wszystkim kładę nacisk na rozwój umiejętności mówienia i przełamania barier językowych. Studia za granicą pozwoliły mi spojrzeć na proces nauki z innej perspektywy. Zdobyty bagaż doświadczeń i zaczerpniętych pomysłów wykorzystuję na swoich zajęciach. Korzystam z autentycznych materiałów (teksty z gazet, fragmenty filmów, ulotki itp.) oraz własnych scenariuszy lekcji, a książka stanowi tylko dodatek do całości. Staram się aby każde zajęcia niosły ze sobą coś nowego a przede wszystkim przedstawiały sytuacje z życia wzięte. Sytuacje w których faktycznie możemy się znaleźć przebywając za granicą.”
 Agata
Mam na imię Agata i od siedmiu lat jestem lektorem języka angielskiego. W wolnych chwilach zajmuję się tłumaczeniem tekstów zwykłych oraz medycznych. Język angielski od najmłodszych lat jest moją pasją, którą mogłam rozwijać studiując na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Neofilologii, a zdobytą wiedzę poszerzać podczas licznych wyjazdów do Wielkiej Brytanii.Jeśli chcesz poznać kulturę i obyczaje ojczyzny Szekspira, rozwijać swoje zdolności językowe, by móc sprawnie posługiwać się językiem angielskim zapraszam na zajęcia.

Nauka języka angielskiego to wspaniała przygoda, a ‘Uczenie się to tylko uzupełnianie siebie’- William Shakespeare.

 
                Asia
Witam. Nazywam się Joanna. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Jastrzębiu Zdroju. Języka angielskiego uczę od 3 lat, specjalizuję się w każdej grupie wiekowej, począwszy od dzieci najmłodszych, po osoby dorosłe. Interesuję się metodyką, w szczególności metodą audiowizualną i jej zastosowaniem w nauce języka obcego. Jestem zwolenniczką wykorzystywania popkultury w nauce. Już od najmłodszych lat muzyka była moim sposobem na uczenie się języka, dlatego staram się jak najczęściej wykorzystywać ją, film, czy też literaturę podczas zajęć, co sprawia, że lekcje stają się  atrakcyjne i motywujące dla słuchacza.