Slide 1 Slide 3 Slide 4

LingArt KIDS 3-6 lat

 

Kurs LingArt Kids przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone są zarówno w Wilamowicach, Pisarzowicach jak i w Starej Wsi. W Wilamowicach oraz Pisarzowicach zajęcia prowadzimy w tygodniu oraz w soboty. Liczba dzieci w grupie wynosi od 4-8. 
Jak uczymy?
Przede wszystkim efektywnie:) Materiały, które dobieramy na zajęciach opierają się na serii HAPPY HEARTS,  w której język angielski przedstawia kotek Kenny, kursie "Playbox", który jest dostępny również dla dzieci w domu oraz angielskich książeczkach dla dzieci (kurs "Reading Stars"). Wykorzystujemy również piosenki SUPER SIMPLE SONGS, oraz ogromny zbiór autrorskich konspektów. Po każdej lekcji dzieci dostają do domu listę słówek, zwrotów oraz piosenek, które zostały przerobione podczas lekcji.  Na zajęciach poznajemy język angielski wszystkimi zmysłami: wzroku, słuchu, dotyku, węchu a nawet smaku:) 

Takie maluchy i język angielski?!! 
Dziecko bardzo szybko oswaja się z nowymi dźwiękami a co za tym idzie przyswaja naukę prawidłowej wymowy. 
Dzieci w tym wieku dużo łatwiej przyswajają samą „melodię języka” czyli akcent, rytm i intonację.A efekty będą słyszalne w tempie błyskawicznym. W późniejszym okresie życia te zdolności stopniowo zanikają. 

Dlaczego dwa razy w tygodniu? 
Maluszki, jak szybko przyswajają język tak szybko zapominają. Dlatego niezbędne jest jak najczęstrze powtarzanie. 


Slide 3

NOWOŚĆ „Reading Stars”
Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4-6 lat i jest uzupełnieniem kursu podstawowego „Lingart Kids”. Idealnie się sprawdzi dla dzieci, które chcą uczęszczać na angielski dwa razy w tygodniu.  Zajęcia mają na celu nauczenie języka angielskiego poprzez gry i zabawy językowe z równoczesnym wykorzystaniem brytyjskiej i amerykańskiej literatury dziecięcej.

Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają słuchać wciągających opowieści. Czytanie dzieciom książek w języku obcym nie tylko pochłania ich całą uwagę i przybliża im strukturę języka obcego ale pozwala również w łatwiejszy sposób zapamiętać zwroty i słówka z zajęć. Książki wykorzystane na zajęciach są dostosowane do poziomu dzieci.  Kurs jest podzielony na kilka bloków. Każdy blok składa się z 2-4 zajęć.(W zależności od objętości książki). Po każdym bloku następuje powtórka materiału. Kurs prowadzony jest bez podręcznika. Jest to nasz autorski program. Po każdych zajęciach nasi mali kursanci otrzymują materiały dodatkowe do wykonania z rodzicem oraz listę zwrotów i słówek przerabianych na zajęciach.
Lektor prowadzący: Katarzyna Płoskonka – specjalizacja: metodyka nauczania, literatura brytyjska oraz amerykańska.

NOWOŚĆ "Musical English"
Zajęcia mają na celu nauczanie języka angielskiego poprzez różnorodne gry i zabawy językowe z równoczesnym wykorzystaniem piosenek angielskich, tańca, rytmiki oraz instrumentów. Poprzez muzykę dzieci nabierają wrażliwości językowej. Zwracają większą uwagę na intonację i rytm czyli tak zwaną „melodię” danego języka oraz szybciej zapamiętują słówka i zwroty z ich ulubionych piosenek. Kurs jest podzielony na kilka bloków. Każdy blok składa się z 2-3 zajęć.(W zależności od trudności piosenki). Po każdym bloku następuje powtórka materiału. Kurs prowadzony jest bez podręcznika. Jest to nasz autorski program. Po każdych zajęciach nasi mali kursanci otrzymują materiały dodatkowe do wykonania z rodzicem oraz listę zwrotów i słówek przerabianych na zajęciach.
Lektor prowadzący: Wioletta Mika – specjalizacja: nauczanie angielskiego przez muzykę, muzyka

 
ZAPISY 
WILAMOWICE 880 59 4444 
PISARZOWICE 880 58 48 38